Blog / články

Průvodce světem zdravého životního stylu

 

Byla jsem součástí skupiny Online přeměna a chtěla bych Ti poděkovat za Tvoji skromnost a lásku, kterou předáváš lidem svoje zkušenosti a poznatky. Trpělivě vše vysvětluješ, mám pocit, že jsi pořád on-line, prostě na blízku. Jen za 6 týdnů jsi nám předala zdravé, chutné a jednoduché recepty.

Tématem posledních měsíců je po celém světě pandemie onemocnění Covid-19. Jakkoliv se to snažíme nevnímat, jsme přehlceni informacemi, které se na nás valí ze všech stran.

Mnohé z vás zajímá, odkud se vzala Granola, kterou nabízím již několik měsíců na svém e-shopu. Rozhodla jsem se vám tedy celou její cestu od myšlenky až k prvnímu křupnutí popsat.

Často se mě ptáte na pokroky a výsledky hrdinů z výzvy Přeměny. Rozhodla jsem se tedy, že vám přiblížím průběh Přeměn sem na blog.

S Jitkou jsem se seznámila před 17 lety, pracovala jsem ve školce a učila její první dcerku. Brzy se z nás staly kamarádky a trávily čas spolu. Když se nám ve stejný rok potom narodili oběma druhé děti, začalo nám období, na které dodnes moc ráda vzpomínám.


Recepty

Strava z opravdového jídla je základ
 

Chci jídelní plán

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám co nejdříve ozvu.