Co mě po Covidu postavilo na nohy?

25.02.2021

Tématem posledních měsíců je po celém světě pandemie onemocnění Covid-19. Jakkoliv se to snažíme nevnímat, jsme přehlceni informacemi, které se na nás valí ze všech stran.

Zaskočilo mě, s jakou intenzitou na mě vir zapůsobil.

Nákaza se nevyhnula ani nám. Nakolik mám pocit, že žiji zdravým životním stylem, který zahrnuje pravidelný pohyb, zdravou stravu, otužování i psychickou kázeň, zaskočilo mě, s jakou intenzitou na mě vir zapůsobil. Měla jsem dojem, že zodpovědným přístupem ke svému tělu mohu být při dodržení všech pravidel z hlediska bezpečnosti víceméně klidná. Realita mi přinesla překvapivou zkušenost. Má domnělá odolnost byla narušena, průběh nemoci nebyl rozhodně lehký a cítila jsem se pořád unavená. Léčba se vlekla a rozhodně bych onemocnění nesrovnávala s chřipkou.

Stále víc jsem přemýšlela, co jsem udělala špatně. Denně cvičím, jsem instruktorkou jogy, díky níž si umím i nastavit psychickou pohodu, medituji, svému tělu dopřávám kvalitní a hodnotné jídlo, již několikátým rokem se pravidelně otužuji. V souvislosti s mou nemocí mi kamarádky doporučovaly podpořit svou imunitu některým účinným doplňkem stravy. Přiznám se, že jsem ke všem farmaceutickým suplementům přistupovala jen okrajově, spíše s nedůvěrou. Nyní jsem tedy na podněty mého okolí oprášila skripta ze všech absolvovaných kurzů na toto téma a najednou jsem se na ně začala dívat z jiného úhlu pohledu.

V trendech současné doby má pěstování zeleniny v našich podmínkách docela trhliny. Pokud vlastníte bio farmu se svou zeleninou, o kterou se trpělivě staráte, nepoužíváte chemii a žijete v oblasti, kde jsou optimální podmínky k přirozenému zrání, máte vyhráno. Takových je však mezi námi asi minimum. Většina se musí spokojit s nákupem zeleniny buď v supermarketech nebo v lepším případě u drobných farmářů, kteří bohužel nemají v naší zemi takovou podporu, jakou by si zasloužili. Takto nakoupená zelenina nedozrává dostatečně přirozeně a postrádá tak většinu hodnotných vitamínů, enzymů a minerálních látek.

Abych se vrátila k mým kamarádkám, které mi doporučily vyzkoušet doplňky stravy. Jedna mi přinesla Colostrum a druhá Cordyceps, suplementy působící blahodárně na podporu imunity, detoxikaci jater, ledvin i plic. Po několika dnech se začal můj stav rychle zlepšovat, sílila jsem, dušnost ustupovala a vnímala jsem náhlý příval čisté energie.

Rozhodla jsem se tedy nenechat si svou zkušenost pro sebe.

Tyto produkty mě doslova postavily na nohy. Rozhodla jsem se tedy nenechat si svou zkušenost pro sebe, ale podělit se s ní i s ostatními a zároveň je zařadila do své nabídky k prodeji. Kromě zmiňovaného Colostra a Cordycepsu jsem rozšířila nabídku doplňků stravy ještě o LifePak - multivitamín a multiminerál, Marine Omega - omega 3 mastná kyselina, která nám podpoří protizánětlivé procesy v těle a přispívá ke správné činnosti srdce, udržení normální činnosti mozku a zlepšuje stav zraku.

Všechny doplňky stravy pečlivě vybírám tak, aby má nabídka splňovala top kvalitu produktů i technologii zpracování.

Závěr je tedy vlastně jednoduchý - člověk se pořád učí a náš první pohled na určité věci nemusí být s odstupem času správný. Záleží, jak se na to či ono v tu chvíli za daných okolností díváme.

Doplňky stravy z mého e-shopu

Další články