O mně

Váš úspěch je pro mě motivací

Těším se na každého hrdinu, který se rozhodne začít svůj nový zdravější život.


Pár slov o mně

Vyrostla jsem ve spokojené rodině se starší sestrou v podhůří Jeseníků. Po základní škole jsem vystudovala zdravotní školu a stala se zdravotní sestrou.

Během let strávených ve stejnokroji sestřičky se mi narodily dvě krásné zdravé dcerky.

Práce na ARO v nemocnici mě moc bavila, přinášela mi radost a uspokojení z toho, jak se pacienti i díky mně uzdravují. Během čtrnácti let strávených ve stejnokroji sestřičky se mi narodily dvě krásné zdravé dcerky a absolvovala jsem masérský kurz.

V mém okolí se našlo mnoho lidí, kteří se mě ptali na radu, jak na to.

Jelikož jsem se tak jako skoro každá žena vždy viděla tak o 10 kg těžší a širší, prošla jsem si několikrát úspěšně hubnoucím obdobím. Díky svým znalostem a také tím, že mě vždy zajímalo, jak se správně stravovat, jsem neměla s procesem hubnutí problém. V mém okolí se našlo mnoho lidí, kteří se mě ptali na radu, jak na to. Posunula jsem se tím o krok dál ve své touze být prospěšná a pomáhat lidem. Stále to však ještě nebylo ono. Hledala jsem práci, kde bych zúročila svou praxi z nemocnice a také se dál vzdělávala ve zdravotním oboru.

Špatná výživa a celkově životospráva může vést k jojo efektu, poruchám příjmu potravy, demotivaci, psychickým problémům i snížení sebevědomí.

Začala jsem pracovat pro farmaceutickou firmu a i nadále hledala nové možnosti, jak využít své znalosti lidského těla a zároveň svou potřebu pomáhat. Vždy jsem se zajímala o zdravou výživu a sport a vyhledávala jsem informace o nových trendech ve výživě. Proto další jasnou volbou pro mě byl kurz výživového poradce a k tomu kurz trenérský. Již dříve jsem u svých známých viděla spoustu chyb při hubnutí a po absolvování těchto kurzů se mi potvrdilo, že špatná výživa a celkově životospráva může vést k jojo efektu, poruchám příjmu potravy, demotivaci, psychickým problémům i snížení sebevědomí.

Ráda poradím, jak nedělat ve stravování chyby, jak se vyhnout zdravotním komplikacím.

V tuto chvíli jsem připravena pomáhat každému, kdo se chce vydat na správnou cestu a upravit si nejen svůj jídelníček, ale možná si i uspořádat svůj život. Ráda poradím, jak nedělat ve stravování chyby, jak se vyhnout zdravotním komplikacím. Mým cílem je předávat kromě rad o výživě i zdravotní benefity: cítit se skvěle, věřit si, mít se rád, vydržet a udržet si váhu, přirozeně přejít na změnu životního stylu.

Největší odměnou pro mě je, jak se mí klienti usmívají a jsou se sebou stále více spokojeni.

V tomto oboru jsem se skutečně našla a všechny nabyté vědomosti a zkušenosti chci předávat dál. Největší odměnou je pro mě sledování, jak se mí klienti pod mým vedením mění, jak se usmívají a jsou se sebou stále více spokojeni.

Těším se na každého nového hrdinu, který se rozhodne začít svůj nový zdravější život řešit s mou pomocí.

Držím vám palce.

Cítit se skvěle, věřit si, mít se rád, vydržet a udržet si váhu.

Chci jídelní plán

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám co nejdříve ozvu.