Osobní koučink

Mé zkušenosti vám pomohou objevit skutečnou rovnováhu mezi tělem a myslí, zatímco plnohodnotné a protizánětlivé jídelníčky budou posilovat vaše zdraví a cestu k vysněné váze. Začněte dnes a dejte svému životu tu nejcennější hodnotu - zdraví a štěstí, které si zasloužíte."

Osobní šestitýdenní koučink

2.900 Kč

Šest týdnů. To je doba, kterou potřebujete, abyste si osvojili nové návyky a našli cestu, která vám bude vyhovovat navždy. Během této doby budeme společně hledat směr, který vám pomůže dosáhnout vašeho cíle - zhubnout jednou provždy, zharmonizovat zdraví a mít dostatek energie. 
Součástí konzultací je analýza těla i jídelníčky.Individuální konzultace

1.500 Kč

Toužíte po vedení a jasném pochopení zdravého životního stylu? Přijďte na jednorázovou hodinovou konzultaci, kde se vám budu věnovat a poskytnu vám potřebné rady. Uvidíme společně, jak můžeme posunout váš život k lepšímu. 

Součástí konzultace je také analýza těla.

Analýza těla

Na váze Tanita / 200 Kč

Měření poměru tuků, svalů a vody v těle + report.

Trénink

Pod mým vedením ve skupině / od 85 Kč/h

Soukromá lekce / 500 Kč/h
Soukromá lekce - 10 hodin / 400 Kč/h

Diagnostika pohybového aparátu (1 hodina) / 500 Kč

Každý den v tělocvičně Crossfight Bruntál nebo navštivte Studio jógy a relaxace. Vybrat si můžete z vedených lekcí Cross tréninku, jógy, kruhového tréninku a dalších. Anebo zvolte soukromou lekci s individuálním přístupem, diagnostiku pohybového aparátu, případně tréninkem u vás doma.

Chci více informací

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám co nejdříve ozvu.

Vítám každou odvážnou hrdinku, která se rozhodne vstoupit do svého nového zdravějšího života plného úspěchů a radosti. Připrav se na transformaci svého těla a duše a společně budeme budovat tvůj příběh zdravého hubnutí.