Cukrfree - Kuchařka pro malé i velké

Cukrfree kuchařka pro malé i velké je nepostradatelnou knihou pro každého, kdo se zajímá o zdraví nejen svoje, ale i celé své rodiny.

Správná výživa by měla být samozřejmostí, bohužel se v dnešní době stále setkáváme se zastaralými výživovými doporučeními, která nejen, že z dlouhodobého hlediska nefungují, ale mohou být i nebezpečná. 

Autor Janina Černá, Jana Dell Plotnárková

499,00 Kč

O kuchařce

V naší knize se vracíme ke kořenům a k tomu, co je pro člověka přirozené, a co je pro člověka zdravé. Najdete zde více než 120 unikátních receptů s minimálním obsahem cukru, a s ideálním poměrem pro tělo prospěšných zdravých tuků a bílkovin. Součástí jsou také výživová doporučení, kde se dozvíte spoustu užitečných informací o tom, jak by měla vypadat výživa, nejen nás dospělých, ale i dětí, a to včetně těch nejmenších.

Inspirující příběhy lidí, kteří díky Cukrfree našli svobodu v jídle nebo zlepšili zdravotní stav svůj nebo svých dětí jen potvrzují, že se nejedná o "další dietu", ale o dlouhodobě udržitelný a pro člověka optimální životní styl, na kterém bez jakýchkoli problémů může prospívat celá rodina. Ve spojení s nádhernými fotografiemi dýchajícími atmosférou Havaje, kde celá kniha vznikala, je kuchařka unikátní knihou, která vás jen utvrdí v tom, že i bez cukru to jde!

Další