LifePak®+ Marine Omega

Akce

Kdo si chce udržet zdraví po celý život, musí začít u správné stravy.

Zdravá strava musí obsahovat vyvážené množství makroživin (tuků, proteinů a sacharidů), které tělu poskytují kalorie dodávající nezbytnou energii, a mikroživin na pokrytí potřeb lidského metabolismu.

Užívají-li se zároveň, tvoří produkty LifePak®+ a Marine Omega harmonický program doplňků stravy. Připojte Marine Omega, jako dobrý zdroj makroživin. Posilte základ své výživy.

2 399,00 Kč 2 856,00 Kč

Vyvážené množství makroživin a mikroživin

Posilte základ své výživy

LifePak®

60 sáčků

LifePak+ vám poskytne značný počet nezbytných vitamínů a minerálů, které se zaměří na devět důležitých funkcí vašeho těla.

1. Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy. 2. Zinek a jód přispívají k normálním rozpoznávacím funkcím. 3. Vitamín C, vitamín E, selen, měď a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. 4. Vitamín A, vitamín B2 a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku. 5. Vitamíny B3, B5, B6, B12, vitamín C, vitamín H a hořčík přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. 6. Selen, zinek, měď, vitamín A, vitamín B6, B12, vitamín C a vitamín D přispívají k normální funkci imunitního systému. 7. Vitamín B1 přispívá k normální činnosti srdce. 8. Hořčík, zinek, mangan a vápník přispívají k udržení normálního stavu kostí. 9. Zinek, jód, vitamín H, vitamín A, vitamín B3 a B8 přispívají k udržení normálního stavu pokožky.

MarineOmega

193g / 120 kapslí

Marine Omega je potravinovým doplňkem bohatým na omega-3 mastné kyseliny, jež obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které dodávají za den 1 400 mg omega-3 mastných kyselin prostřednictvím krillového a rybího oleje.

  • EPA a DHA přispívají ke správné činnosti srdce.
  • Navíc DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku, a normálního stavu zraku.

Další informace o doplňcích LifePak a Marina Omega naleznete v detailním popisku jednotlivého produktu.

Další