PŘEMĚNA

Přeměna z XXL na M

Program přeměny za 12 týdnů

Vstupte do jedinečné výzvy, která změní váš život! Vytvořili jsme program, díky kterému dosáhnete toho, po čem toužíte. Získáte nové tělo, nové návyky, silnější mysl, přeměníme vaše sny ve skutečnost! Cílem výzvy je zhubnout, dostat se do formy, omládnout a získat nové návyky k udržení zdravého životního stylu.

Kdo nechce cvičit, nemusí. Nikoho do ničeho nenutíme. Záleží jen na jediné věci a to je MOTIVACE se sebou něco dělat. Zbytek nechej na nás.

Vstupte do programu Přeměna z XXL na M za 12 týdnů!

  • Po celou dobu se vám budeme individuálně věnovat.
  • Sestavíme jídelní plán na míru.
  • Sestavíme pohybový plán na míru.
  • Odhalíme příčiny vzniku problémů s přibíráním.
  • Naučíme vás jak nakupovat správně potraviny.
  • Naučíme vás jak připravovat rychlá a chutná jídla.
  • Čekají vás workshopy na téma - jídlo, etikety, složky potravy, emoce, emoční přejídání, relaxace, funkční tělo atd.

Po dobu tří měsíců se skupina nemění. Ke každému přistupujeme individuálně. U každého člena výzvy provedeme diagnostiku složení těla a pohybového aparátu. Na základě informací získaných z konzultací a diagnostiky vypracujeme každému plán šitý na míru. Plán bude obsahovat jídelníček a pohybový rozvrh, kterým vás povedeme po celou dobu výzvy.

Dále jsou připraveny praktické workshopy na téma strava, jak nakupovat v obchodě, jak emoce ovlivňují přibírání nebo hubnutí, proč mít funkční tělo atd.

Celý program je nastaven tak, aby byl nový životní styl dlouhodobě udržitelný, bez jojo efektu. Žádné doplňky stravy na hubnutí, žádné šikanování v posilovně.

Proměnou vás provede Jitka Svačinková - výživový poradce a fitness trenér ve spolupráci s trenérským týmem tělocvičny Crossfight Miroslavem Slívkou a Ivonou Orságovou a s odbornými hosty.

Kurz povede

Jitka Svačinková

Miroslav Slívka

Ivona Orságová

Termín

---

Cena

---

Místo konání

Tělocvična Crossfight
Dukelská 14/4, Bruntál 79201

Kapacita

---

Reference

Ohlasy klientů

Petr

Proč? Co mě vůbec k tomuto programu přivedlo?

Má velmi velká závislost na sladkostech (čokolády, čokoládové tyčinky, oplatky, zákusky atd.) a s tím spojené negativní důsledky. Nárůst váhy, neustálý pocit únavy, energie na nule - vybité baterky... , začínající zdravotní problémy.

Co s tím? Jak přerušit tento stereotyp, když už jsem se o to několikrát pokusil, ale vždy po určité době to vždy skončilo stejně - návrat k sladkému.

Přeměnu jsem zaregistroval zcela náhodou a tříměsíční program s jasně daným cílem se mi jevil jako velmi vhodný. Po vstupním pohovoru a diagnostice mé tělesné schránky jsem obdržel můj individuální týdenní jídelníček a cvičební plán. Jídelníček vytvořený ze standardních dostupných potravin, s důrazem na správnou kombinaci potravin, řekl bych harmonické stravování s omezením sacharidů ve stravě. Kaloricky dobře spočítané a ono to funguje!

Ale přeměna není jen o stravě a cvičení. Zároveň je i o osvojení nových návyků a to nejen stravovacích, ale i osobních, pracovních a změně myšlení.

A po dvanácti týdnech ???

Zlozvyk SLADKOSTI odstraněn, zbavil jsem se závislosti na cukru, díky cvičení zvýšení fyzické kondice a hlavně návrat životní energie - cítím se fit...

Jako bonus úbytek váhy - tuku 5,5kg.

Jednoznačně moje velmi dobrá investice do sebe samého...

Určitě doporučuji všem, kteří chtějí taky něco změnit, a zároveň tímto děkuji Jitce Svačinkové, která mě tímto programem trpělivě krok za krokem vedla...

Děkuji...

Začít to ale musí ve Vaší hlavě a musíte chtít...


Rezervace kurzu

Vyplňte prosím přihlášku. Hned jak bude znám termín kurzu, dám vám vědět.