Reference

Lucie

Cítit se lépe ve svém těle

Svou poradkyni v oblasti výživy Jitku Svačinkovou bych ráda doporučila všem, kteří si chtějí zlepšit jídelníček, životní styl a cítit se lépe ve svém těle. Jitka člověka důkladně změří, zváží, rozebere stávající jídelníček a návyky a "ušije" řešení na míru tak aby byla změna pro každého co nejpřirozenější. Její jídelníčky jsou pestré, zajímavé a sestavené z chutných jídel, na které se budete těšit. Pokud se odhodláváte ke změně a chcete pomoc od zkušeného profesionála, který je navíc velmi příjemný člověk, Jitka je rozhodně dobrou volbou!

Adéla

Nepřipadá mi, že bych držela dietu

"Výživová poradkyně Jitka Svačinková mi ukázala odlišný způsob stravování. Je velmi pestrý a nepřipadá mi, že bych "držela dietu". Díky jejím jídelníčkům v kombinaci se cvičením, také pod jejím vedením, jsem dosáhla během 4 měsíců velmi dobrých výsledků. Mám dole 9 kg. Díky ní jsem získala mnoho cenných informací. Vyhovuje mi, že vím, co si dám k snídani, obědu a večeři a hlavně, že je to zdravé. Cítím se velmi dobře a nadále budu pokračovat v tomto způsobu stravování."

Miriam

Jím mnohem víc a váha jde přesto dolů

"Jitku jsem navštívila kvůli redukci váhy. Hodně jsem cvičila, jedla docela málo a přesto jsem nehubla. Řekla mu, že mým problémem je to, že nejím. Poradila mi, co mám jíst a v jakém množství. Začala jsem jíst mnohem více a váha šla dolů. S jejím profesionálním přístupem jsem maximálně spokojená. Příjemně vystupuje, umí poradit a hlavně pozvednout sebevědomí, což jsem také potřebovala."

Marie

Váha jde krásně dolů a cítím se báječně

"Děkuji paní Jitce za sestavení jídelníčku dle mých představ a potřeb. Váha jde krásně dolů a cítím se báječně. Mohu jen doporučit, vždy ochotně a ráda poradí."

Ivana

Vstřícné a diskrétní jednání

„Doporučuji! Skvělá komunikace, vstřícné a diskrétní jednání, snaha najít řešení.“

Veronika

Výsledky se dostavily okamžitě

„U Jitky jsem absolvovala "Jídelníček na míru - měsíc". Na začátku jsem si od toho moc neslibovala, protože výsledky z konzultací u jiných výživových poradců mi nepřinesly dlouhodobý efekt (vesměs se dostavil jojo efekt). Už při první konzultaci jsem poznala, že Jitčin přístup je promyšlený - v úvodu jsem dostala krátkou přednášku o výživě, abych lépe pochopila zaslaný jídelníček, pak převážení, přeměření a v závěru ještě informaci o zdravotním problému, na který mě neupozornil ani doktor, vč. možnosti řešení. Jitka se orientuje nejen ve výživě, ale využívá i své zkušenosti ze zdravotnictví, což je bonus navíc. Jídelníček je pestrý, chutný a obsahuje jen 3 jídla denně, což mi maximálně vyhovuje. Výsledky v podobě úbytku tuku se dostavily okamžitě. Jídelníček dodržuji i po skončení měsíční konzultace a váha jde i nadále dolů. Jitka dokáže povzbudit, doporučit, poradit a to i mimo konzultace. Na závěr můžu říct následující: Jitka je profesionál, investice nelituji a její služby můžu jen doporučit. Jituš díky za ukázání správné cesty k lepšímu“

Chci jídelní plán

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám co nejdříve ozvu.